Rogério BRITO : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-12-1991 / 26-10-1993 : Koalicija ljevice - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-12-1991 / 26-10-1993 : Coligação Democrática Unitária: Partido Comunista Português (PCP) (Portugal)

Zastupnik 

  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 15-01-1992 / 26-10-1993 : Odbor za promet i turizam
  • 11-02-1993 / 26-10-1993 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom

Zamjenik 

  • 15-01-1992 / 26-10-1993 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 28-01-1992 / 26-10-1993 : Pododbor za ribarstvo
  • 27-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 11-02-1993 / 26-10-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva