Aldo DE MATTEO : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-03-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-03-1992 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italija)

Zastupnik 

  • 11-05-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom

Zamjenik 

  • 04-05-1992 / 18-07-1994 : Odbor za vanjske poslove i sigurnost
  • 04-05-1992 / 18-07-1994 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije