Bernard FRIMAT : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 03-04-1992 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 03-04-1992 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francuska)

Zastupnik 

  • 15-05-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa Švedskom
  • 15-09-1992 / 18-07-1994 : Odbor za proračune
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Švedske
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Švedske