Aline ARCHIMBAUD : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 06-07-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke 

  • 06-07-1992 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francuska)

Zastupnik 

  • 10-07-1992 / 18-07-1994 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)