François FROMENT-MEURICE : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 05-09-1992 / 25-05-1993 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 26-05-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 05-09-1992 / 18-07-1994 : Centre des démocrates sociaux (Francuska)

Zastupnik 

  • 18-09-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Islandom
  • 18-09-1992 / 18-07-1994 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Islandom
  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Odbor za institucijska pitanja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Islandom