José APOLINÁRIO : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-01-1993 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-01-1993 / 18-07-1994 : Partido Socialista (Portugal)

Zastupnik 

  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj
  • 24-05-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom

Zamjenik 

  • 14-04-1993 / 01-12-1993 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 14-04-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 24-05-1993 / 08-02-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 01-12-1993 / 08-02-1994 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike