Jean-Paul HEIDER : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 10-06-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Član

Nacionalne stranke 

  • 10-06-1993 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Francuska)

Zastupnik 

  • 12-07-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 13-07-1993 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike