José BARATA MOURA : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Koalicija ljevice - Član

Nacionalne stranke 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Coligação Democrática Unitária: Partido Comunista Português (PCP) (Portugal)

Zastupnik 

  • 29-10-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 29-10-1993 / 18-07-1994 : Odbor za promet i turizam
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom

Zamjenik 

  • 27-10-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva