Jürgen BRAND : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 16-11-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 16-11-1993 / 18-07-1994 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Njemačka)

Zastupnik 

  • 02-12-1993 / 18-07-1994 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 17-01-1994 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Finske
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Finske