Jean QUERBES : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-05-1997 / 19-07-1999 : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice i Nordijske zelene ljevice - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-05-1997 / 19-07-1999 : Parti communiste français (Francuska)

Zastupnik 

  • 12-05-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj

Zamjenik 

  • 07-05-1997 / 19-07-1999 : Odbor za regionalnu politiku