Francesco BALDARELLI : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Italija)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Italija)

Potpredsjednik 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom, Slovačkom Republikom i Slovenijom
  • 30-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa Slovenijom

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ribarstvo
  • 11-10-1995 / 30-10-1995 : Izaslanstvo za odnose sa Slovenijom
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske unije (AKP – EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za promet i turizam
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ribarstvo
  • 12-05-1997 / 19-11-1997 : Privremeni odbor zadužen za praćenje radnji poduzetih u vezi s preporukama za GSE (goveđa spongiformna encefalopatija)
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske unije (AKP – EU)

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za promet i turizam
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose sa Slovenijom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovenije