Leonie G.L. van BLADEL : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 18-09-1996 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica
  • 19-09-1996 / 23-10-1996 : Klub zastupnika Unija za Europu - Članica
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Klub zastupnika Unija za Europu - Potpredsjednica
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Unija za Europu - Potpredsjednica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Nizozemska)

Potpredsjednica 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Pododbor za ljudska prava
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za ljudska prava

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 12-09-1994 : Pododbor za ljudska prava
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Pododbor za ljudska prava
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem

Zamjenica 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za predstavke
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Rumunjske
  • 14-10-1997 / 15-06-1998 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom