Raimondo FASSA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Italija)

Potpredsjednik 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za razvoj i suradnju

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa Švicarskom, Islandom i Norveškom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa Švicarskom, Islandom i Norveškom
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske unije (AKP – EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske unije (AKP – EU)
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske unije (AKP – EU)

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Privremeni odbor za zapošljavanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za promet i turizam
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za institucijska pitanja