Laurens Jan BRINKHORST : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 14-06-1999 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 14-06-1999 : Democraten 66 (Nizozemska)

Potpredsjednik 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 24-02-1999 / 14-06-1999 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračune
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 16-01-1997 / 14-06-1999 : Odbor za proračune

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1997 / 27-01-1997 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 16-01-1997 / 14-06-1999 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1997 / 14-06-1999 : Odbor za proračunski nadzor
  • 01-09-1997 / 14-06-1999 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove