María Jesús ARAMBURU DEL RÍO : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice - Članica
  • 06-01-1995 / 26-03-1996 : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice i Nordijske zelene ljevice - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 26-03-1996 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Španjolska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 26-03-1996 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 13-02-1995 / 26-03-1996 : Odbor za prava žena
  • 12-07-1995 / 26-03-1996 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 13-02-1995 : Odbor za prava žena
  • 19-01-1995 / 26-03-1996 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje