Frédérique BREDIN : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica Predsjedništva
  • 06-09-1994 / 19-07-1996 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1996 : Parti socialiste (Francuska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 12-07-1995 / 19-07-1996 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Odbor za regionalnu politiku