Antoine-François BERNARDINI : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Francuska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za regionalnu politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za regionalnu politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za promet i turizam
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za promet i turizam