Mercedes DE LA MERCED MONGE : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 06-12-1995 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 06-12-1995 : Partido Popular (Španjolska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 06-12-1995 : Odbor za regionalnu politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 12-07-1995 / 06-12-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 06-12-1995 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove