Francisca BENNASAR TOUS : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španjolska)

Potpredsjednica 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za prava žena

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Odbor za prava žena
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za promet i turizam
  • 10-10-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za promet i turizam
  • 20-02-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom