Julio AÑOVEROS TRIAS de BES : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španjolska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom, Slovačkom Republikom i Slovenijom
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovačke Republike
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Odbor za regionalnu politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za pravna pitanja i prava građana