Manuela FRUTOS GAMA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za regionalnu politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Bugarskom i Rumunjskom
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Bugarske
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za regionalnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za prava žena

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 02-05-1995 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 02-05-1995 / 15-01-1997 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 19-01-1996 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za razvoj i suradnju