Jean-Pierre BAZIN : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Potpredsjednik
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Klub zastupnika Unija za Europu - Potpredsjednik
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Unija za Europu - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francuska)

Predsjednik 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za promet i turizam

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 27-11-1995 : Odbor za proračune
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Odbor za institucijska pitanja

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 27-10-1995 : Odbor za institucijska pitanja
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ribarstvo
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ribarstvo