Gian Piero BONIPERTI : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Klub zastupnika Forza Europa - Član
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Klub zastupnika Unija za Europu - Član
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italija)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije

Zamjenik 

  • 23-09-1994 / 18-07-1996 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj