Amedeo AMADEO : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Alleanza nazionale (Italija)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za predstavke
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Cipra
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa Srednjom Azijom i Mongolijom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Cipra
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa Srednjom Azijom i Mongolijom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za predstavke
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske unije (AKP – EU)

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za promet i turizam
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za promet i turizam