Umberto BOSSI : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 21-07-2004 / 26-04-2006 : Klub zastupnika Neovisnost/demokracija - Član
  • 27-04-2006 / 07-11-2006 : Nezavisni zastupnici
  • 08-11-2006 / 12-12-2006 : Nezavisni zastupnici
  • 13-12-2006 / 28-04-2008 : Klub zastupnika Unija za Europu naroda - Član

Nacionalne stranke 

  • 20-07-2004 / 07-11-2006 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Italija)
  • 08-11-2006 / 28-04-2008 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Italija)

Zastupnik 

  • 21-07-2004 / 07-11-2006 : Odbor za regionalni razvoj
  • 15-09-2004 / 18-11-2004 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju između EU-a i Moldove
  • 08-11-2006 / 14-01-2007 : Odbor za regionalni razvoj
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Odbor za regionalni razvoj
  • 31-01-2007 / 28-04-2008 : Odbor za regionalni razvoj
  • 15-03-2007 / 28-04-2008 : Izaslanstvo za odnose s Korejskim poluotokom

Zamjenik 

  • 21-07-2004 / 26-04-2006 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 31-01-2007 / 28-04-2008 : Odbor za proračune
  • 25-04-2007 / 28-04-2008 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem

all-activities 

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.