Gipo FARASSINO : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 18-02-1997 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Član
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Italija)

Potpredsjednik 

  • 30-01-1997 / 13-05-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za promet i turizam
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom, Slovačkom Republikom i Slovenijom
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 16-01-1997 / 19-02-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 27-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za promet i turizam