Karl Erik OLSSON : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1995 / 28-02-1995 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Član
  • 01-03-1995 / 08-10-1995 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Član Predsjedništva
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Centerpartiet (Švedska)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Centerpartiet (Švedska)

Predsjednik 

  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike

Zastupnik 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Odbor za ribarstvo
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača

Zamjenik 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Odbor za proračunski nadzor
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ribarstvo