Erich FARTHOFER : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austrija)

Zastupnik 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Odbor za promet i turizam
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske
  • 16-02-1996 / 10-11-1996 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike

Zamjenik 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Odbor za regionalnu politiku