Brendan Patrick DONNELLY : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za institucijska pitanja
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske
  • 16-01-1997 / 18-09-1998 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 16-01-1997 / 18-09-1998 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove