Livio FILIPPI : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 29-11-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 24-03-1999 : Patto Segni (Italija)
  • 25-03-1999 / 19-07-1999 : I Democratici (Italija)

Potpredsjednik 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Privremeni odbor za zapošljavanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Rumunjske

Zamjenik 

  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 12-07-1996 / 15-01-1997 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Privremeni odbor zadužen za praćenje radnji poduzetih u vezi s preporukama za GSE (goveđa spongiformna encefalopatija)