Bengt HURTIG : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1995 / 19-01-1995 : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice - Član
  • 20-01-1995 / 08-10-1995 : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice i Nordijske zelene ljevice - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Vänsterpartiet (Švedska)

Zastupnik 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Odbor za institucijska pitanja
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom

Zamjenik 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Odbor za regionalnu politiku