Birgitta AHLQVIST : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Švedska)
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Švedska)

Potpredsjednica 

  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije

Zastupnik 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Odbor za prava žena

Zamjenica 

  • 19-01-1995 / 27-10-1995 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Odbor za regionalnu politiku
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 01-12-1997 / 04-10-1998 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju EU-a i Rusije