Spalato BELLERE' : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 21-04-1998 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 21-04-1998 : Alleanza nazionale (Italija)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za promet i turizam
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa Srednjom Azijom i Mongolijom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa Srednjom Azijom i Mongolijom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Kazahstanom, Kirgistanom, Uzbekistanom, Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom
  • 16-01-1997 / 21-04-1998 : Odbor za promet i turizam
  • 14-10-1997 / 21-04-1998 : Izaslanstvo za odnose s Kazahstanom, Kirgistanom, Uzbekistanom, Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 05-06-1996 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 25-04-1996 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 21-04-1998 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 16-01-1997 / 21-04-1998 : Odbor za predstavke