Claudio AZZOLINI : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Klub zastupnika Forza Europa - Član
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Klub zastupnika Unija za Europu - Član
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Klub zastupnika Unija za Europu - Potpredsjednik
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Klub zastupnika Unija za Europu - Predsjednik
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italija)

Potpredsjednik 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za regionalnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za regionalnu politiku

Zamjenik 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku