Gerardo BIANCO : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 29-11-1994 / 08-05-1995 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva
  • 09-05-1995 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Italija)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije