Giampaolo V.E. D'ANDREA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 08-05-1995 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 09-05-1995 / 19-01-1997 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva
  • 20-01-1997 / 26-10-1998 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 26-10-1998 : Partito popolare italiano (Italija)

Potpredsjednik 

  • 19-06-1998 / 26-10-1998 : Odbor za institucijska pitanja

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 16-01-1997 / 19-06-1998 : Odbor za institucijska pitanja

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 27-06-1996 : Odbor za regionalnu politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za institucijska pitanja
  • 27-06-1996 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 16-01-1997 / 26-10-1998 : Odbor za regionalnu politiku
  • 14-10-1997 / 26-10-1998 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om