Leoluca ORLANDO : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : La Rete movimento democratico (Italija)

Potpredsjednik 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 21-10-1998 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 23-11-1995 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 22-09-1994 / 15-01-1997 : Pododbor za sigurnost i razoružanje
  • 11-01-1996 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za regionalnu politiku
  • 14-10-1997 / 20-10-1998 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba