Angela Theodora BILLINGHAM : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 17-10-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj