Katerina DASKALAKI : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Članica
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Unija za Europu - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Politiki Anixi (Grčka)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Bugarske
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za prava žena
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Privremeni odbor za zapošljavanje
  • 21-07-1994 / 10-10-1995 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 19-09-1995 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 15-06-1998 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Bugarske
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za ljudska prava