Stefano DE LUCA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 30-11-1994 : Klub zastupnika Forza Europa - Član
  • 01-12-1994 / 04-07-1995 : Klub zastupnika Forza Europa - Član Predsjedništva
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Klub zastupnika Unija za Europu - Član Predsjedništva
  • 10-12-1996 / 18-02-1997 : Klub zastupnika Unija za Europu - Član
  • 19-02-1997 / 16-04-1997 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Član
  • 17-04-1997 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italija)

Predsjednik 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom

Potpredsjednik 

  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Privremeni istražni odbor za tranzitni sustav Zajednice
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Privremeni istražni odbor za tranzitni sustav Zajednice

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračunski nadzor
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Jugoistočnom Azijom i Republikom Korejom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Jugoistočnom Azijom i Republikom Korejom
  • 14-12-1995 / 16-01-1996 : Privremeni istražni odbor za tranzitni sustav Zajednice
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračunski nadzor

Zamjenik 

  • 23-09-1994 / 15-02-1995 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 15-02-1995 / 15-01-1997 : Odbor za proračune
  • 16-01-1997 / 19-02-1997 : Odbor za proračune