Gérard d'ABOVILLE : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Član
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Unija za Europu - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francuska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ribarstvo
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Jugoistočnom Azijom i Republikom Korejom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Jugoistočnom Azijom i Republikom Korejom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ribarstvo
  • 21-02-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose sa Slovenijom
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovenije

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Jugoistočnom Azijom i Republikom Korejom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Jugoistočnom Azijom i Republikom Korejom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Jugoistočnom Azijom i Republikom Korejom