Hervé FABRE-AUBRESPY : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 28-08-1994 : Klub zastupnika Europe naroda (Koordinacijska skupina) - Član
  • 29-08-1994 / 10-11-1996 : Klub zastupnika Europe naroda (Koordinacijska skupina) - Tajnik Predsjedništva
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Nezavisni zastupnici
  • 13-01-1997 / 12-05-1997 : Klub nezavisnih zastupnika za Europu naroda - Tajnik Predsjedništva
  • 13-05-1997 / 19-07-1999 : Klub nezavisnih zastupnika za Europu naroda - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Majorité pour l'autre Europe (Francuska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračune
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Transkavkazom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Transkavkazom
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Rumunjske
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s transkavkaskim republikama: Armenijom, Azerbajdžanom i Gruzijom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračune
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s transkavkaskim republikama: Armenijom, Azerbajdžanom i Gruzijom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s transkavkaskim republikama: Armenijom, Azerbajdžanom i Gruzijom

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 26-01-1996 / 17-07-1996 : Privremeni istražni odbor za tranzitni sustav Zajednice
  • 05-06-1996 / 15-01-1997 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Privremeni istražni odbor za tranzitni sustav Zajednice
  • 16-01-1997 / 19-09-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 16-01-1997 / 17-06-1998 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1997 / 19-11-1998 : Odbor za proračunski nadzor
  • 03-04-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose sa Slovenijom
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 14-05-1998 / 03-05-1999 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovenije