Antoinette FOUQUE : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 30-11-1994 : Klub zastupnika Europskog radikalnog saveza - Članica
  • 01-12-1994 / 16-07-1996 : Klub zastupnika Europskog radikalnog saveza - Članica Predsjedništva
  • 17-07-1996 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Energie Radicale (Francuska)

Potpredsjednica 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za prava žena

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Odbor za prava žena
  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 11-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za ljudska prava

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 18-07-1996 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte