Philippe C. DE COENE : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Socialistische Partij (Belgija)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom