Daniel FÉRET : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front National (Belgija)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovačke Republike
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Latvijom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za prava žena
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Latvije

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 01-12-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračunski nadzor