Luigi Andrea FLORIO : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Klub zastupnika Forza Europa - Član
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Klub zastupnika Unija za Europu - Član
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Klub zastupnika Unija za Europu - Rizničar
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Klub zastupnika Unija za Europu - Član
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italija)

Potpredsjednik 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Litvom i Latvijom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Litvom i Latvijom
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za pravna pitanja i prava građana

Zamjenik 

  • 23-09-1994 / 15-02-1995 : Odbor za ribarstvo
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 16-01-1997 / 22-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 29-01-1997 / 08-06-1998 : Odbor za proračune
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Odbor za proračune
  • 08-12-1998 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom