Ulf HOLM : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 09-10-1995 / 31-01-1996 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član
  • 01-02-1996 / 28-01-1997 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član Predsjedništva
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Miljöpartiet (Švedska)

Zastupnik 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Jugoistočnom Azijom i Republikom Korejom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračunski nadzor
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)

Zamjenik 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku