Sirkka-Liisa ANTTILA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Članica

Nacionalne stranke 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Suomen Keskusta (Finska)

Zastupnik 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj

Zamjenica 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Latvijom
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 14-10-1997 / 30-03-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Latvije