Outi OJALA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 11-11-1996 / 28-03-1999 : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice i Nordijske zelene ljevice - Članica

Nacionalne stranke 

  • 11-11-1996 / 28-03-1999 : Vasemmistoliitto (Finska)

Potpredsjednica 

  • 16-01-1997 / 28-03-1999 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja

Zastupnik 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom
  • 14-10-1997 / 28-03-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Estonije

Zamjenica 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za predstavke
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Latvijom
  • 16-01-1997 / 28-03-1999 : Odbor za regionalnu politiku
  • 14-10-1997 / 28-03-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Latvije