Jyrki OTILA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Kansallinen Kokoomus (Finska)

Zastupnik 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za regionalnu politiku
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za predstavke
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za regionalnu politiku
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju EU-a i Rusije
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju EU-a i Rusije

Zamjenik 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj